Nechte si vytvořit webové stránky od moje grafika

Chcete mít své webové stránky?

Je to známé klišé, ale webové stránky potřebuje v podstatě každý, kdo nabízí jakoukoliv službu či produkt, i když ho aktivně online neprodává. Internetové stránky mohou totiž fungovat i v malém rozsahu alespoň jako rozšířená vizitka, kde si o Vás klient nalezne nejdůležitější údaje a Vaší nabídku. O nutnosti kvalitního webu, který má službu propagovat nebo prodávat, případně e-shopu není ani nutné se zmiňovat.

TIP: Prohlédněte si web cestovní agentury Kamila v Hradci Králové

Webové stránky pro cestovní agenturu Kamila v Hradci Králové

 

Jak budou webové stránky vypadat?

Webdesign, respektive grafika, či jednoduše vzhled Vašich stránek bude hlavně o Vašich požadavcích a představách. Na samotném začátku si řekneme, jak si design představujete, jaké máte rádi barvy, co se Vám líbí a naopak nelíbí a hlavně co má být účelem webu a jaká cílová skupina ho má navštěvovat. Design je navrhovaný s maximálním ohledem na správnou funkčnost, přehlednost, jednoduchý pohyb návštěvníků po něm, s navedením na správný cíl, který může mít několik podob. Design je vždy jedinečný, aby plnil správně svou funkci právě na Vašem webu. Nejedná se, zjednodušeně řečeno o šablonu (template), ve které se jen změní barvy a použije Vaše logo. S tímto řešením se můžete často setkat u velkých firem, které vytvářejí www stránky. Přirozenou záležitostí je citlivě zakomponované Vašeho logo, corporate identity (jednotný vizuální styl) do samotnohé webdesignu.

TIP: Prohlédněte si naše práce - reklamní agentura AAG Hradec Králové, Čenda Buráček, Chrudimský manžel

Webdesign a tvorba webu s CMS pro AAG Hradec Králové

Web Čendy Buráčka

Tvorba webových stránek s redakčním systémem Chrudimský manžel

 

Chcete jít s webdesignem ještě dál?

Pokud Vám na Vašem webu opravdu záleží, což by určitě mělo a chcete být opravdu jedineční, tak tu je další prima věc. Jistě jste si všimli, že se na webových stránkách v současnosti těší oblibě velké fotografie, ať už v pozadí webu nebo bannerech, případně tak moc oblíbených sliderech. V případě, že na těchto pozicích neskončí obrázek stažený někde z internetu, většinou přijde na řadu fotobanka, kde určitě naleznete technicky bravurní fotografie, se kterými se ale Vy nebo Vaše firma nemůžete ztotožnit, protože jsou zkrátka ilustrační. Víte, že si můžete nechat vytvořit reklamní nebo produktové fotografie přesně dle Vašeho gusta a Váš web tak bude zase o krok dál? Fotografie pak můžete použít například na tiskovinách nebo k jiným propagačním účelům.

TIP: Víte, že LAS Autodoprava má na webu vlastní fotografii tahače a informační portál Chrudim 2013 v pozadí originální fotografii jídla?

Web Las autodoprava s originální fotografií v pozadí

Web portálu Chrudim 2013 s originální fotografií od moje grafika v pozadí

 

A co technická stránka?

Většina webů je vybavena redakčním systémem (CMS) pro pohodlnou editaci obsahu pomocí administračního rozhraní. Webové stránky jsou vytvářeny dle nejnovějších standartů a pravidel, za pomoci technologií PHP, HTML, CSS, MySQL a dalších, aby fungovaly správně vždy a všude – ve všech prohlížečích. Pokud chcete jít s dobou, tak Váš web vybavíme responzivním designem, který se přizpůsobuje aktuálnímu rozlišení zařížení, na kterém si návštěvník stránky prohlíží. Administrace webu je vybavena všemi potřebnými funkcemi. Na Vaše přání je možné web rozšířit o mnoho modulů nebo doprogramovat funkce dle Vašeho přání, případně propojení s ekonomickým systémem.

TIP: Podívejte se na weby, které jsme dělali: Ať už to jsou vodoinstalační práce Ladislav Zezulák nebo například zdravá výživa Rebarbora Chrudim

Webová prezentace vodoinstalce Ladislav Zezulák

Web pro zdravou výživu Rebarbora Chrudim

 

Jak se bude web zobrazovat ve vyhledávačích?

První pozici ve vyhledávačích Vám neprodáme, přestože Vám ji někdo nabízet může, tak se koupit nedá. Můžeme ale udělat spoustu věcí proto, abyste se na horní pozice dostali. Již samotný web má základní předpoklady pro dobrou SEO optimalizaci (např. používání nadpisů, odstavců, sémantických tagů, čísté URL, popisky obrázků atd.). K tomu můžeme přidat hodnotný obsah díky správně sepsaným a poutavým textům od copywritera, vytvořením kvalitních zpětných odkazů, podpůrných článků, microsites atd.

 

Placená reklama

V dnešním velmi nabitém online prostředí se již weby s konkurenční nabídkou neobejdou bez placené reklamy, pokud mají přinášet konverze nebo plnit nějaké cíle. V tomto ohledu Vám můžeme nabídnout vytvoření a správu PPC kampaně na míru s pravidelným vyhodnocování, nákup různých formátů online reklamy, případně podporu například za pomoci tištěné propagace. Samozřejmostí jsou i různé typy propagace na sociálních sítích – např. Facebooku.

 

Region působení

Webové stránky si můžete nechat od nás vytvořit, ať jste odkudkoliv. Pokud se ale budete chtít ryhle osobně sejít, tak je to možné v Chrudimi, Pardubicích, Hradci Králové a dalších částech v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

TIP: Domluvte si schůzku ihned, ať máte nový web co nejdříve.

 

Pouze webdesign?

Málem bychom zapomněli na početnou skupinu zákazníků, kteří chtějí dodat pouze samotnou grafiku, webdesign pro svůj nový web. Zpravidla to bývají programátoři, reklamní nebo internetová studia, případně i firmy, které mají vlastního programátora. Tato varianta je běžnou formou spolupráce a výsledný design je možné dodat v podobě PSD pro grafický program Adobe Photoshop nebo již nařezanou grafiku v HTML a CSS.

TIP: Víte, že jsme vytvořili webdesign například pro Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové?

Webdesign pro Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové

 

Výhody tvorby webu od nás

  • jedinečný design namíru

  • kvalitní redakční systém

  • programování a potřebné funkce na míru

  • SEO optimalizace, copywriting

  • PPC kampaně a placená reklama

  • Webové stránky nejen pro Chrudim, Pardubice a Hradec Králové

  • Tvorba samotného webdesignu s nařezáním do HTML a CSS