Grafické studio Chrudim

Grafika pro celou Chrudim a chrudimský region od moje GRAFIKA

Trefa do černého. Hledali jste grafické studio v Chrudimi a my vám můžeme nabídnout široké portfolio vlastních služeb pro vaše podnikání. Máme za sebo mnohaletou praxi v oboru a stovky referencí, takže jste-li chrudimák a chcete zbrusu novou webovou prezentaci, logo, tiskoviny, polep automobilu nebo webdesign a líbí se vám naše reference, tak už stačí se jen ozvat. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

 

Grafické studio u vás doma nebo v kanceláři v Chrudimi

Máte málo času nebo ho nechcete trávit v dopravní špičce, která je v Chrudimi tak častá? To ničemu nevadí. Většinu z našich zakázek obhospodařujeme rychle pomocí e-mailu a telefonu. Vy tak díky tomu můžete věnovat svůj čas práci nebo rodině, ale zároveň mít například zbrusu nové logo, webové stránky nebo tiskoviny.

Plakát 63. loutkářská Chrudim

 

Funkční a moderní webdesign putuje z Chrudimi

Webdesign je hlavním pilířem našeho portofolia. V něm naleznete mnoho desítek referencí na samotný webdesign, responzivní design, ale i kompletní weby. Design vašeho nového webu připravíme na základě vašich požadavků nebo naší invence, pokud nám necháte volnou ruku. Náš hlavní cíl je vždy funkčí a přehledný design, který koresponduje s danou firmou nebo produktem.

Webdesign - Divadlo Karla Pippicha

 

Vektorová grafika nejen pro Chrudim

Vektorová grafika, často lidově řečené křivky, jsou mezi našimi zákazníky čím dál oblíbenější položkou. Uplatnění vektorové grafiky je velmi bohaté. V našem případě je to nečastěji tvorba motivů, které slouží jako potisk na trika, abstraktní pozadí v tiskovinách nebo webových stránkách. Časté je i vytváření setů ikon na míru. Do vektorové podoby je například možné překreslit zjednodušeně fotografie. Z našich referencí zmiňme tvorbu dopravních značek IS 23.

Vektorová grafika - PF Mlsný pecivál Chrudim

 

Nové logo v Chrudimi i s logomanuálem

Logo vaší firmy bude na očích vašim stávajícím, ale i potencionálním zákazníkům vždy. Proto je jeho role mimořádně důležitá. Samotné logo, případně jeho prvky budou nést i tiskoviny, webové stránky, polepy a další grafické prvky. Proto je důležité, aby logo bylo srozumitelné a jednoduché, respektive dobře zapamatovatelné. Zároveň by ale mělo reflektovat a dobře vystihovat firmu nebo službu, kterou představuje. V neposlední řadě je klíčová i samotná práce s logem a jeho správné úžívání. Z tohoto důvodu je správnou volbou vypracování logomanuálu, případně příprava celého vizuálního stylu (corporate identity) firmy a je tak  zaručeno, že logo bude při dodržení doporučení v manuálu vždy použité správně. Neváhejte se na nás obrátit a vytvoříme nové logo nejen pro vaši chrudimskou firmu.

Logo AMC Chrudim

 

Responzivní webdesign dorazil do Chrudimi

Jako jedni z prvních jsme připravili micro-site na téma responzivního designu webových stránek. S vlnou chytrých telefonů a tabletů, která k nám dorazila, nám bylo jasné, že klasické webové stránky budou  potřebovat moderní alternativu, což bylo i jasně vidět v zahraničí. Hlavní výhodou responzivního designu je jeho uzpůsobení pro všechna rozlišení obrazovek různých zařízení, díky čemuž má každy návštěvník zobrazený plnohodnotně obsah webu právě pro jeho přístroj. V našem portfoliu naleznete několik respozivních webů, tak si je prohlédněte a uvažte, zda by to nebyla pro vaši firmu správná volba.

Responzivní web AMAKO

 

Webové stránky Chrudim

Webdesign a responzivní design jsme zmínili jako první, ale samozřejmě neopomeneme tvorbu klasických webových stránek. Můžeme vám nabídnout micro-site, které budou promovat například jeden produkt nebo službu, webové stránky s redakčním systémem na spolehlivé platformě nebo e-shopy. Tyto základy můžeme obohatit o tvorbu a správu PPC kampaně, copywriting, SEO a budete plně vybaveni na boj s konkurencí v nelehkých českých vodách. Připravujeme i html/CSS šablony webových stránek.

Webové stránky AUTOLIVA

 

Fotografie přímo z Chrudimi

Takřka všechny zmíněné věci mají společného jmenovatele a jím jsou fotografie. Ať posluží k tvořbě tiskovin, webů, webdesignu nebo na polep. Našim zákazníků, kteří nemají vlastní fotografie nebo nechtějí fotky z fotobank nabízíme fotografování na míru dle jejich potřeb a představ. Počínaje focením produktů, případně referencí, výrobních prostor, ale i zvířat nebo portrétů. Možné je i fotografování mimo Chrudim.

Fotografie - pár v klášterních zahradách