Grafické studio Hradec Králové

Grafika pro celý Hradec Králové a Královehradecký kraj

Jsme z Chrudimi, ale Hradec Králové je naším druhým domovem, takže nad námi nelámejte hůl, protože jsme od vás o pár kilometrů dál. Pokud se vám naše práce líbí, tak spolu můžeme řešit grafické práce klidně každý den v Hradci a nemusíte tak vybírat mezi desítkami místních studií. Samozřejmostí je z naší strany mimořádně pružná a věcná komunikace přes e-mail nebo telefon, díky které úspěšně dotáhneme od začátku do konce všechny zakázky, aniž bychom se kdykoliv se zákazníkem setkali, takže vytvoření vašeho nového loga, webu nebo tiskovin můžeme vyřešit pohodlně i touto cestou.

 

Grafické práce - nejen polepy

 

Moderní webdesign v Hradci Králové

Webdesign je u nás nejžádanější oblastí a ani v jeho případě není problém, že nesídlíme v Hradci Králové, protože jsme tu skoro každý den. Můžeme se tak kdykoliv setkat a probrat spolu podobu designu vašich nových webových stránek. Nemusíte tedy nutně vybírat z hradeckých grafických a webových studií. Stačí, aby se vám líbily naše reference a nic už není překážkou. Design tvoříme tak, aby byl nadčasový, funkční a korespondoval se stylem vaší společnosti nebo nabízené služby.

Webové stránky a webdesign AMAKO

 

Vektorová grafika nejen pro Hradec Králové

Vektorová grafika začala být v poslední době velmi žádanou položkou v naší nabídce. Výhodou je široké uplatnění, které čítá například motivy na trika, abstraktní pozadí webových stránek, tiskových materiálů nebo sady ikon na míru. V našich referencích si můžete prohlédnout například tvorbu cedulí IS 23, které označují kulturní nebo turistický cíl.

Vektorová grafika - cedule IS 23 - Skuteč

 

Objednejte si logo do Hradce Králové i s logomanuálem

Prvotní pilíř prezentace vaší firmy je logo, které bude vidět i na všech dalších materiálech. Mohou to být letáky, www stránky, polep automobilu a další. Z tohoto důvodu je nutné, aby vaše logo bylo dobře čitelné a lehce zapamatovatelné. Zároveň ale musí být originální a jasně vystihovat činnost vaší firmy. Stejně důležitá je i správná práce se samotným logem a proto je dobré si nechat vypracovat logomanuál nebo rovnou celý jednotný vizuální styl a bude tak zaručena správnost užívání loga.

Logo TRAXXALL

 

Responzivní wedesign pro Hradec

Před delší dobou jsme jako jedni z prvních spustili micro-site, která se věnuje responzivnímu designu. Signály ze zahraničí jasně naznačovaly, že s mohutnou vlnou smartphonů, tabletů, notebooků a netbooků o všemožných velikostech obrazovky, bude vhodné doplnit standardní webové stránky o jistou alternativu. Touto alternativou jsou responzivní webové stránky, které naservírují správně zobrazený obsah návštěvníku na jakékoliv zařízení. Zvažte, zda zrovna pro vás, respektive vaše klienty, by toto nebylo dobré řešení.

Responzivní web Škrlík

 

Webové stránky pro vaši firmu v Hradci Králové

Naše portfolio nabízí kromě webdesignu, responzivních webu i standartní webové stránky. V tomto ohledu vám můžeme vytvořit micro-site, malou webovou prezentaci, web s redakčním systémem na kvalitní platformě nebo e-shop. Toto vše můžeme doplnit o vytvoření a správu PPC kampaně, copywriting, SEO a případně prvky offline reklamy. Závěrem nezapomeňme zmínit možnost připravení html/CSS šablony webových stránek.

Webové stránky autoservis Jurnikl

 

Fotografie nejen z Hradce Králové

Takřka většinu ze zmíněných věcí spojují fotky. Ať už letáky, weby, webdesign nebo polepy automobilů. Z tohoto důvodu nabízíme našim zákazníků, kteří nemají zájem o fotky z fotobanky, možnost vytvoření fotografií na míru dle potřeby. Může to být fotografování produktů nebo referencí, výrobních prostor, ale i zvířata, portréty a další. Fotografování je samozřejmě možné v Hradci Králové nebo kdekoliv jinde na základě domluvy.

Fotografie - kalendář SDH