Grafické studio Pardubice

Grafika pro celé Pardubice od moje GRAFIKA

Hledáte grafické studio v Pardubicích? Nezapomeňte, že malý kousek od vás je Chrudim, kde jsme my, takže nemusíte hledat jen mezi pardubickými studii. Dělí nás od sebe jen několik minut cesty. Líbí-li se vám naše reference, tak nestojí spolupráci nic v cestě, snad je fronta n u Parama. Stačí, když se ozvete a váš nový web, logo, tiskoviny nebo polep se může stát skutečností.

 

Grafické studio u vás doma nebo v kanceláři v Pardubicích

Pokud máte málo času nebo ho raději chcete věnovat rodině, případně koníčkům, tak bychom rádi podotkli, že spolupráce v oblasti grafiky je s námi možná i pouze pomocí e-mailu a telefonu. Díky věcné a rychlé komunikaci jsme schopni projekty zdárně dotáhnout od začátku do konce, aniž bychom se s klientem kdykoliv setkali. Pokud preferujete osobní setkání, tak za vámi můžeme kdykoliv přijet. Nezapomeňte tedy, že nemusíte nutně vybírat jen mezi pardubickými grafickými studii. Vašemu novému logu, webové prezentaci nebo tiskovinám nestojí nic v cestě.

Grafické práce - tvorba loga

 

Funkční webdesign letí do Pardubic

Nejžádanější oblastí naší činnosti je především webdesign. V našem portfoliu si můžete prohlédnout desítky referencí, samozřejmě mezi nimi jsou i kompletní webové stránky. Design webu připravíme na základě vašich požadavků. Pokud nebudete mít vlastní představu, tak design připravíme na základě naší invence. Stěžejní je pro nás ve výsledku čistota a funkčnost. Neváhejte se nám ozvat, připravíme společně nadčasový webdesign nejen pro vaší pardubickou firmu.

Webdesign Ladislav Zezulák

 

Vektorová grafika v Pardubicích

Vektorová grafika je v posledních měsících mimořádně oblíbenou částí z naší nabídky služeb. Je to především díky široké možnosti jejího užití. Nejčastěji jsou to například motivy k potisku textilu, abstraktní pozadí do webových stránek nebo jako grafický doplněk tiskovin. V neposlední řadě nachází své uplatnění při tvorbě setů ikon nebo zjednodušených kreseb podle fotografií. Z našeho portfolia zmiňme tvorbu dopravních značek IS 23.

Vektorová grafika - abstraktní pozadí

 

Nové logo i s logomanuálem v Pardubicích

Logo je základním kamenem prezentace každé firmy nebo služby. Na očích je vašim současným i budoucím zákazníkům. Jeho stopy se ponesou na všech reklamních předmětech a webových stránkách. Proto je důležité, aby logo bylo jednoduché a dobře čitelné. Zároveň musí dobře a jednoznačně vystihovat vaší firmu. Důležitá je i následná práce se samotným logem a jeho správné použítí. Z toho důvodu je vhodné nechat si vypracovat i logomanuál, při jehož dodržování je logo vždy správně užito. Líbí se vám loga od nás? Ozvěte se, připravíme i vám nové!

Logo OXYGEN

 

Responzivní wedesign frčí do Pardubic

Micro-site na téma responzivního webdesignu jsme spustili jako jedni z prvních. Tušili jsme, že s přicházející vlnou chytrých telefonů a tabletů budou potřebovat standardní weby novou alternativu, což potvrzoval i vývoj v zahraničí. Neskutečně široké spektrum rozlišení obrazovek a jejich velikostí již není klasický web, připadně doplněný o mobilní, efektivně pokrýt a zobrazit tak každému obsah zcela korektně. Responzivní webdesign tuto problematiku řeší a každému tak nabídne obsah ideálně zobrazený pro jeho přístroj. Zvažte, zda právě vaši zákazníci by toto neocenili. V našich refereních si můžete prohlédnout ukázky responzivních webů.

Responzivní web AMAKO

 

Webové stránky nejen pro firmy v Pardubicích

V naší nabídce nenajdete jen webdesign a responzivní design. Přirozeně nabízíme i tvorbu klasických webových prezentací. Počínaje micro-site, které mohou promovat například jeden konkrétní produkt, přes větší weby s redakčním systémem na stabilní platformě, po oblíbené e-shopy. K tomuto základu můžeme doplnit vytvoření a správu PPC kampaně, copywriting, SEO, a budete připraveni na boj s internetovou konkurencí. V neposlední řadě nabídneme i tvorbu html/CSS šablon stránek.

Webové stránky OXYGEN

 

Fotografie v Pardubicích

Takřka vše ze zmíněných věcí spojují fotografie. Nehledě na to, jestli to jsou tiskoviny, weby, webdesign nebo polepy vozidel. Někteří zákazníci nemají zájem o fotografie z fotobank. Z tohoto důvodu nabízíme fotografování na míru dle potřeby a přání. Může to být fotografování produktů nebo referencí, výrobní prostory nebo zvířítka či portréty. Focení je samozřejmě možné v Pardubicích, případně po domluvě i kdekoliv jinde.

Fotografie - interiér pokoje