Grafické studio Praha

Grafika pro celou Prahu od moje GRAFIKA

Opravdu nejsme z Prahy, ale i přesto vám tu právě nabízíme grafické práce pro pražský region a asi si tak říkáte, co nás k tomu vede. Nejprve vám uštříme jedno kliknutí a hned prozdradíme, že naše domovina je Chrudim, potažmo Pardubický a Královéhradecký kraj. I přesto je velká část našich zákazníků z úplně jiné části republiky nebo dokonce země a vytváříme s nimi zakázky k jejich spokojenosti. Naprostou většinu grafických prací jsme schopni vytvořit díky rychlé a věcné komunikaci pouze přes e-mail, telefon nebo skype. U větších projektů za vámi samozřejmě můžeme přijet a osobně se setkat. Pokud vás tedy naše portfolio grafických prací zaujalo, ale odradila vzdálenost, tak se nebojte a ozvěte se! Funguje to skvěle, již několit let!

 

Grafické studio u vás doma nebo v kanceláři v Praze

I když v Praze nesídlíme a vy v ní zrovna žijete nebo pracujete, tak se naše studio může virtuálně přesunout za vámi a nemusíte tak pátrat mezi stovkami pražských. Stačí nám říct vaší představu, poslat nám podklady a vytvoříme pro vás funkční a nadčasové logo, moderní tiskoviny nebo celý vizuální styl firmy přesně podle vašich představ.

Grafické práce - nejen tiskoviny

 

Funkční a moderní webdesign putuje do Prahy

Webdesign je z naší nabídky jednou z nejžádanějších položek a ani v jeho případě vzdálenost není překážkou. Naši největší zákaznící jsou z Prahy a spolupracujeme s nimi úspěšně několik let. Ať už máte zcela jasnou představu o designu webové prezentace nebo nám necháte volnou ruku, tak vždy připravíme webdesign k vaší spokojenosti, zároveň aby respektoval styl vaší společnosti nebo produktu, byl moderní a příjemný pro oko, ale především s důrazem na maximální funkčnost, což je jeho hlavní úkol.

Webdesign webu Lékařské fakulty UK

 

Vektorová grafika v Praze během mžiku

Vektorová grafika je v posledních měsích z našeho portfolia jednou z nejžádanějších. Její uplatnění je mimořádně široké, ať už to jsou motivy pro potisk triček, abstraktní pozadí do tiskovin, webů, sety ikony nebo zjednodušené kresby podle fotek. V našich referencích naleznete například řadu dopravních značek IS 23, jež upozorňují na turistický cíl.

Vektorová grafika - cedule IS 23 - Vysoké Mýto

 

Objednejte si čisté logo i s logomanuálem do Prahy

Logo je základem prezentace vaší společnosti a jeho stopy budou otisknuty ve všech dalších materiálech, ať už to jsou tiskoviny, webové stránky,  polepy nebo řezaná grafika. Proto je důležité, aby logo bylo jednoduché, díky tomu snadno zapamatovatelné, ale zároveň jedinečné a bylo odrazem dané firmy, služby nebo produktu. Velmi důležitá je i následná práce s logem a jeho užívání. Proto je dobré si k němu nechat vypracovat i logomanuál, případně celý jednotný vizuální styl a bude tak zaručeno, že logo bude použito vždy správně, jak má být. Logo od nás už putovalo i do Kanady, takže do Prahy to není tak daleko:-)

Logo pro Rámování Švec

 

Responzivní wedesign letí z Chrudimi do Prahy

Jako jedni z prvních v České republice jsme spustili micro-site na téma responzivního webdesignu, protože nám s vlnou chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení bylo jasné, že klasické weby, případně weby doplněné o jednoduchou mobilní verzi, dostanou zajímavou alternativu a tomu se tak stalo. Prohlédněte si v našem portfoliu několik responzivních webů a zvažte, zda to není zajímavá cesta právě pro vás. Obzvlášť v Praze je spousta lidí s moderními zařízeními, které by určitě plnohodnotný obsah webu přesně na jejich telefonu nebo tabletu potěšil.

Responzivní design webu Zaštěkej

 

Webové stránky pro vaši firmu v Praze

V naší nabídce naleznete přirozeně vyjma webdesignu a responzivního designu i klasické webové prezentace. Nabízíme vytvoření microsite na míru, malé weby, větší s redakčním systémem na ověřené platformě, ale i tolik v Česku oblíbené e-shopy. Toto vše doplníme na přání o PPC, copywriting, SEO a jste připraveni bojovat nejen s pražskou konkurencí. V neposlední řadě pro vás můžeme připravit i html/CSS šablony stránek.

Webové stránky firmy EXIS

 

Fotografie nejen z Prahy

Většinu z výše zmíněných věcí spojují fotografie. Ať jsou to tiskoviny, webové stránky, samotný webdesign nebo polep. Proto našim zákazníků, kteří nestojí o fotografie z fotobank, nabízíme fotografování na míru dle potřeby - focení produktů nebo referencí, výrobních prostor nebo například zvířata, portrétý a další. Fotografování je možné v Praze nebo i jinde na základě naší domluvy.

Fotografie - pes